Zespół

Poznaj nasz Zespół

Adwokat Martyna Staniec-Bialik

Martyna Staniec-Bialik

-Adwokat-

Mam doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych oraz karnych. W zakresie prawa cywilnego w dużej mierze reprezentuję klientów w sprawach z obszaru prawa rodzinnego i opiekuńczego. Ponadto świadczę usługi m. in. w sferze prawa administracyjnego związane z kompleksową pomocą oraz obsługą prawną cudzoziemców. W mojej pracy kładę nacisk na indywidualne podejście do Klienta oraz szczególną dbałość o detale w prowadzeniu spraw.

Szymon Bialik

-Adwokat-

Specjalizuję się w obszarze prawa gospodarczego i handlowego oraz pełnię rolę Compliance Officera. Na co dzień zajmuję się m. in. przygotowywaniem i opiniowaniem umów handlowych czy tworzeniem i rejestracją spółek. Skupiam się również na opracowywaniu efektywnych strategii compliance, aby osiągnąć najwyższe standardy etyczne i prawne dla klientów.

Adwokat Przemysław Bialik

Przemysław Bialik

-Adwokat-

Przez ponad 10 lat zajmuję się udzielaniem porad prawnych podmiotom gospodarczym w sprawach sądowych. Mam obszerne doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych oraz karnych, zwłaszcza związanych z przestępstwami gospodarczymi. Moja specjalizacja obejmuje również bieżące wsparcie prawne dla klientów oraz reprezentowanie ich przed sądami i organami administracyjnymi.